Los fanáticos del West Ham abandonan el estadio en medio de una aplastante derrota
Noticias

Los fanáticos West Ham abandonan el estadio en medio de una aplastante derrota

En uno z najbardziej zaskakujących spotkań sezonu, Arsenal odniósł poniżające zwycięstwo 6:0 w meczu wyjazdowym z West Hamem. Ten mecz z 24. kolejki Premier League ujawnił potęgę Kanonierów, którzy zbliżyli się do Manchesteru City na tabeli z 52 punktami.

Jednak poza miażdżącym zwycięstwem, najbardziej zaskakującym wydarzeniem miało miejsce w przerwie. Tysiące kibiców gospodarzy zdecydowało się opuścić imponujący stadion londyński, gdy zawodnicy schodzili na przerwę, a wynik po pierwszej połowie wskazywał na korzyść Arsenalu 4:0.

Zawiedzeni i wyrażając swoje niezadowolenie wobec własnej drużyny, ci fani stali się wiralem w mediach społecznościowych. Zamiast wspierać zespół w trudnych momentach, zdecydowali się zignorować resztę meczu i opuścić stadion.

To dowodzi, że slogan „wspieraj zespół w dobrych i złych chwilach” nie był brany pod uwagę przez tych fanatyków, którzy wolą uciekać od koszmaru, jaki przeżywali na boisku.

Pod wodzą szkockiego trenera Davida Moyesa West Ham nadal pogrążony jest w kryzysie, ponieważ w poprzedniej kolejce również doznał klęski z Manchesterem United, który wygrał 3:0. Zespół stara się odbudować i osiągnąć miejsca w europejskich rozgrywkach.

Z kolei Arsenal przygotowuje się do meczu z Porto w 1/8 finału Ligi Mistrzów, a przed tym spotkaniem musi stawić czoła Burnley w kluczowym meczu, aby kontynuować walkę o tytuł Premier League.

FAQ:

1. Jaki był wynik meczu między Arsenalem i West Hamem?
Arsenal wygrał mecz 6:0.

2. Na jakim miejscu Arsenal znajduje się w tabeli po tym zwycięstwie?
Po tym zwycięstwie Arsenal zbliżył się do Manchesteru City na tabeli z 52 punktami.

3. Co się wydarzyło w przerwie?
Tysiące kibiców West Hamu zdecydowało się opuścić stadion, gdy zawodnicy schodzili na przerwę, a wynik po pierwszej połowie wskazywał na korzyść Arsenalu 4:0.

4. Dlaczego kibice West Hamu opuścili stadion?
Ci kibice byli zawiedzeni i wyrażali swoje niezadowolenie wobec swoich własnych zawodników.

5. Jakie hasło przemijali ci fani?
Ci fani przemijali hasło „wspieraj zespół w dobrych i złych chwilach”.

6. W jakim stanie obecnie znajduje się West Ham?
West Ham jest pogrążony w kryzysie i stara się odbudować, aby osiągnąć miejsce w europejskich rozgrywkach.

7. Przeciwko komu Arsenal zagra w kolejnych meczach?
Arsenal zmierzy się z Porto w 1/8 finału Ligi Mistrzów i z Burnley w kluczowym meczu, aby kontynuować walkę o tytuł Premier League.